گفتگوی آنلاین

ارسال نظرات و پیشنهادات

خير. مركز ويرايه به صورت مستقل به ارائه خدمات مي پردازد.

اين افراد فارغ التحصيلان كارشناسي ارشد دانشگاه تهران در رشته هاي زبان انگليسي مي باشند.

از آن جايي كه پذيرش مقالات علاوه بر نحوه نگارش و سطح زباني آن ها به محتواي كار علمي نیز بستگي دارد، چنین تضميني براي پذيرفته شدن مقالات امکان پذیر نیست. لیکن در صورتی که مقاله ای تنها به دلیل ضعف نگارشی و زبانی آن برگشت داده شود، اصلاح، ترجمه و ویرایش مجدد آن به صورت کاملاً رایگان و در اسرع وقت انجام خواهد شد که خود تضمینی برای کیفیت کار ارائه شده در حیطه ی نگارشی است.

تمامی خدمات ویرایه به صورت آنلاین ارائه مي شوند و در حال حاضر امکان ارتباط حضوری و تلفني با ویراستاران و مترجمان وجود ندارد. لیکن سفارش دهندگان می توانند توضیحات مورد نظر را در قالب ایمیل همراه مقاله ارسال فرمایند تا در زمان ویرایش مورد توجه قرار گیرد. همچنین پس از اتمام کار و ارائه متن نهایی نیز امکان ارتباط با ویراستار/مترجم از طریق ایمیل وجود دارد؛ به این صورت که سفارش دهنده این امکان را دارد که در مورد ويرايش انجام شده سوالات خود را مطرح سازد یا اگر در موردی خاص ابهامی وجود داشت، درخواست بازبینی متن را نماید که به صورت رایگان انجام می شود.

در صورتی که ضعف نگارشی تنها دلیل برگشت مقاله باشد، ويرايه موظف است تا زمان پذیرش نهایی ویرایش را به طور رایگان انجام دهد. اگر پس از ویرایش انجام شده، تغییراتی در متن داده شود، ويرايش مجدد آن تنها در قالب سفارش جديد امكان پذير خواهد بود.

پس از ثبت سفارش و برآورد هزينه و زمان تحويل، امكان واريز هزينه به سه طريق واریز نقدي (شعبه بانک)، كارت به كارت (دستگاه خودپرداز) و اينترنتي (درگاه بانک ملی متصل به سایت ویرایه) وجود دارد.

براي دريافت توضيحات در اين زمينه، به منوي امنيت مراجعه فرماييد.

موارد زیر را بررسی نمایید:
o مرورگر شما حتماً chrome یا mozila باشد.
o سرعت اینترنت شما باید بصورتی باشد که زیر یک دقیقه فایل قابل آپلود به سایت باشد.
o حجم فایل شما نباید بیش از 1 مگابایت حجم داشته باشد.
o فایروال یا ویروس کشی روی سیستم شما مانع آپلود فایل نباشد.

بعد از ثبت سفارش، باید در منوی «سوابق سفارش» قابل مشاهده باشد.

بلی، در اینصورت فایل سفارش خود را به همراه اطلاعات خواسته شده در زمان ثبت سفارش از طریق ایمیلی که پروفایل کاربری خود را در سایت ویرایه ایجاد کرده اید، ارسال نمایید.

فایل سفارش خود را به همراه اطلاعات خواسته شده در زمان ثبت سفارش از طریق ایمیلی که پروفایل کاربری خود را در سایت ویرایه ایجاد کرده اید، ارسال نمایید تا سفارش شما توسط کارشناس این مرکز در حساب کاربری شما ایجاد گردد.

مشخصات خود را برای ما ارسال نمایید تا توسط کارشناس مربوطه حساب کاربری برای شما ایجاد شده و اطلاعات آن به ایمیل شما ارسال شود.

سوالات متداول خدمات مقاله