گفتگوی آنلاین

ارسال نظرات و پیشنهادات

محاسبه آنلاین هزینه
تعداد کلمات متن سفارش:

نوع سفارش:


ترجمه فارسی به انگلیسی

برخلاف سایر موسسات ترجمه و دارالترجمه ها، تخصص ویرایه در ترجمه متون آکادمیک و مقالات علمی-پژوهشی است. بنابراین، در صورت استفاده از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی ویرایه، می توانید مطمئن باشید که مقاله فارسی شما به شکل پذیرفته شده ژورنال ها درآمده است. مترجمان ویرایه فارغ التحصیلان زبان انگلیسی از بهترین دانشگاه های کشور هستند و سابقه طولانی در ترجمه متون علمی در رشته های مختلف را دارند. شایان ذکر است که کلیه متون ترجمه شده در قالب فایل Word برای سفارش دهندگان ارسال می شود.

تنوع خدمات

با هدف ارائه ی خدمات متناسب با نیاز سفارش دهندگان، خدمات ترجمه در سه سطح A ، A+ و B دسته بندی شده اند.

ترجمه سطح +A

در صورتی که مایلید متن ترجمه شده را در یکی از ژورنال ها یا کنفرانس های معتبر ارائه دهید، این سطح ترجمه بهترین گزینه برای شما می باشد.

این سطح دارای بالاترین کیفیت ترجمه در ویرایه است. در این سطح، نخست متن ارسالی توسط مترجمان ویرایه ترجمه می شود. در گام دوم، متن ترجمه شده به یکی از مترجمان ارشد تحویل داده می شود تا به صورت جمله به جمله با متن مبدا مقابله شده و بهبود یابد. در مرحله بعدی، یکی از ویراستاران ویرایه متن ترجمه شده را مورد ویرایش انگلیسی قرار می دهد. این مرحله، جز در موارد نیاز، بدون ارجاع به متن مبدا انجام می شود. بنابراین، حاصل کار متنی با کیفیت است که توسط دو مترجم و یک ویراستار مورد بررسی قرار گرفته است. در صورتی که ترجمه سطح +A ویرایه به دلیل داشتن مشکلات نگارشی رد شود، مورد بازبینی مجدد قرار خواهد گرفت. البته چنانچه مطالبی به متن اضافه شده باشد یا تغییراتی در آن اعمال شود، شامل این بازبینی مجدد رایگان نخواهد شد. پس توصیه می کنیم تا در وهله اول، متن نهایی خود را که دیگر نیازی به تغییرات ندارد برای ترجمه به ویرایه ارسال کنید.

جهت اطلاع از خدمات «ویرایش انگلیسی» که در ترجمه سطح A+ ارایه می شود به منوی خدمات ویرایش انگلیسی مراجعه نمایید.

ترجمه سطح A

در این سطح ترجمه، دو نفر از مترجمان و مترجمان ارشد ویرایه روی متن ارسالی کار خواهند کرد. بدین ترتیب که نخست متن ارسالی توسط مترجم به انگلیسی ترجمه می شود و سپس در مرحله بعدی، مترجم ارشد به مقابله جمله به جمله آن با متن مبدا و بهبود ترجمه خواهد پرداخت.

ترجمه سطح B

در این سطح، کار ترجمه توسط یکی از مترجمان ویرایه انجام می شود و مناسب پروژه های دانشجویی و ترمیک است. همچنین، به دلیل استفاده از تنها یک مترجم، تحویل سفارش معمولاً در بازه زمانی کوتاهتری امکان پذیر خواهد بود. لیکن، متون ترجمه شده در این سطح از هیچ یک از خدمات پس از تحویل ویرایه بهره مند نمی شوند.