گفتگوی آنلاین

ارسال نظرات و پیشنهادات

اگر در کارتان دقیق و یادگیرنده هستید،
دفتر ترجمه ویرایه
گزینه مناسبی برای شماست.

مرکز ترجمه ویرایه در عناوین شغلی زیر دعوت به همکاری می نماید. خواهشمند است فرم درخواست همکاری را تکمیل و ارسال فرمایید تا همکاران ما پس از انجام بررسی های لازم، جهت شرکت در آزمون و مصاحبه با شما تماس بگیرند.

ویراستار حرفه ای مقالات انگلیسی

تسلط کامل به ویراستاری مقالات

سابقه کاری در زمینه ویرایش مقالات انگلیسی

مترجم حرفه ای انگلیسی

تسلط کامل به ترجمه متون فارسی به انگلیسی

تسلط کامل به ترجمه متون انگلیسی به فارسی

کارشناس تولید محتوا

آشنایی کافی با فضای ترجمه و حوزه های مرتبط

دارای سابقه کاری مرتبط

مترجمیار (فرمزن) انگلیسی

تسلط به کلیه فرم های رسمی

آشنایی با نرم افزارهای ماکروسافت

فرم درخواست همکاری

نحوه آشنایی با ویرایه
نوع شغل درخواستی

چهار ویژگی که همکاری با دفتر ترجمه ویرایه را به بهترین فرصت شغلی تبدیل می کند

1
1

تمرکز روی
فعالیت حرفه ای

در همکاری با مرکز ترجمه ویرایه، تمرکز شما صرفاً روی انجام سفارش محوله خواهد بود و نیازی نیست دغدغه های دیگری در زمینه هایی نظیر بازاریابی (سفارش گرفتن و جلب رضایت مشتریان که اغلب رفتارها و انتظارات مختلفی دارند) و حسابداری (نحوه پرداخت مشتریان و انجام هزینه های دیگر) داشته باشید.

2
2

بهره مندی از
انضباط مالی

پرداخت های منظم و بدون تاخیر نمونه بارز این انضباط مالی است. چنین انضباطی تصادفی نیست، بلکه ریشه در اعتقاد عمیق ما به اشتراک منافع با همکاران مان دارد. فواصل پرداختی به انتخاب شما و به صورت هفتگی یا ماهانه انجام خواهد شد.

3
3

توانمندسازی و
توسعه شغلی

همکاری با مرکز ترجمه ویرایه فرصتی را برای شما فراهم می کند تا متناسب با ظرفیت های خود برای توسعه شغلی برنامه ریزی کنید. ما به شکل مداوم برای ارتقای دانش و تخصص شما تلاش می کنیم. در این راستا، بازخوردهایی که پس از انجام کنترل کیفی توسط تیم حرفه ای ویرایه به شما ارائه می شود به تدریج تخصص و مهارت های شغلی شما را افزایش خواهد داد.

4
4

بهره مندی از
انعطاف زمانی

به دلیل ماهیت مشاغل دورکاری و آنلاین، این فرصت به شما داده می شود تا زمان انجام سفارشات را براساس میزان مشغله های روزمره خود مدیریت کنید. همچنین، سفارشات صرفاً بر مبنای زمان آمادگی شما که در آغاز همکاری اعلام می کنید ارجاع داده خواهند شد.