گفتگوی آنلاین

ارسال نظرات و پیشنهادات

محاسبه آنلاین هزینه
تعداد کلمات متن سفارش:

نوع سفارش:


ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله

هزینه ترجمه متون بر اساس نوع خدمات، زمان تحویل، تعداد واژگان و نوع متن تعیین می‌گردد.برآورد هزينه (شمارش تعداد کلمات) فايل‌هاي دريافتي با نرم‌افزارWord انجام مي‌شود و هر 250 كلمه معادل يك صفحه مي‌باشد.

 

نوع خدمات

هزینه (به ریال به ازای هر صفحه)

 

عادی

فوری

انگليسي به فارسي سطح B

400,000

600,000

انگليسي به فارسي سطح A

600,000

900,000

نکات مهم

  • مدت زمان و هزينه سفارش بستگي به نوع و حجم متن ارسالي دارد که بعد از ارسال متن مدت زمان دقيق تحويل آن مشخص مي‌شود.
  • لازم به ذكر است كه روزهاي جمعه و تعطيلات رسمي جزء روزهاي كاري محسوب نمي‌شوند.
  • زمان شروع به كار، از روز بعد از اعلام واريز از طريق حساب كاربري مي‌باشد.
  • با توجه به ارسال الکترونيکي متون، هزينه‌هاي فوق در بردارنده هزينه تايپ نيز مي‌باشد و هزينه هاي ديگري وجود ندارد.
  • برای سفارش های فوری، با مسئول سایت تماس بگیرید. یا بعد از برآورد هزینه از طریق «جزئیات» سفارش اقدام به تغییر آن نمایید.
سوالات متداول ترجمه انگلیسی به فارسی

خير. مركز ويرايه به صورت مستقل به ارائه خدمات مي پردازد.

اين افراد فارغ التحصيلان كارشناسي ارشد دانشگاه تهران در رشته هاي زبان انگليسي مي باشند.

از آن جايي كه پذيرش مقالات علاوه بر نحوه نگارش و سطح زباني آن ها به محتواي كار علمي نیز بستگي دارد، چنین تضميني براي پذيرفته شدن مقالات امکان پذیر نیست. لیکن در صورتی که مقاله ای تنها به دلیل ضعف نگارشی و زبانی آن برگشت داده شود، اصلاح، ترجمه و ویرایش مجدد آن به صورت کاملاً رایگان و در اسرع وقت انجام خواهد شد که خود تضمینی برای کیفیت کار ارائه شده در حیطه ی نگارشی است.

تمامی خدمات ویرایه به صورت آنلاین ارائه مي شوند و در حال حاضر امکان ارتباط حضوری و تلفني با ویراستاران و مترجمان وجود ندارد. لیکن سفارش دهندگان می توانند توضیحات مورد نظر را در قالب ایمیل همراه مقاله ارسال فرمایند تا در زمان ویرایش مورد توجه قرار گیرد. همچنین پس از اتمام کار و ارائه متن نهایی نیز امکان ارتباط با ویراستار/مترجم از طریق ایمیل وجود دارد؛ به این صورت که سفارش دهنده این امکان را دارد که در مورد ويرايش انجام شده سوالات خود را مطرح سازد یا اگر در موردی خاص ابهامی وجود داشت، درخواست بازبینی متن را نماید که به صورت رایگان انجام می شود.

در صورتی که ضعف نگارشی تنها دلیل برگشت مقاله باشد، ويرايه موظف است تا زمان پذیرش نهایی ویرایش را به طور رایگان انجام دهد. اگر پس از ویرایش انجام شده، تغییراتی در متن داده شود، ويرايش مجدد آن تنها در قالب سفارش جديد امكان پذير خواهد بود.

پس از ثبت سفارش و برآورد هزينه و زمان تحويل، امكان واريز هزينه به سه طريق واریز نقدي (شعبه بانک)، كارت به كارت (دستگاه خودپرداز) و اينترنتي (درگاه بانک ملی متصل به سایت ویرایه) وجود دارد.