گفتگوی آنلاین

ارسال نظرات و پیشنهادات

محاسبه آنلاین هزینه
تعداد کلمات متن سفارش:

نوع سفارش:


ترجمه انگلیسی به فارسی

برخلاف سایر موسسات ترجمه و دارالترجمه ها، تخصص ویرایه در ترجمه متون آکادمیک و مقالات علمی-پژوهشی است. مترجمان ویرایه فارغ التحصیلان زبان انگلیسی از بهترین دانشگاه های کشور هستند و سابقه طولانی در ترجمه متون علمی در رشته های مختلف دارند. شایان ذکر است که کلیه متون ترجمه شده در قالب فایل Word برای سفارش دهندگان ارسال می شود.

تنوع خدمات

با هدف ارائه ی خدمات متناسب با نیاز سفارش دهندگان، ویرایه اقدام به طبقه بندی خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی در سطوح A و B کرده است.

ترجمه سطح A

در صورتی که کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی متن برای شما بسیار مهم است، سطح ترجمهA بهترین گزینه برای شماست.

این سطح ترجمه دارای بالاترین کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی در ویرایه است. در این سطح، نخست متن ارسالی توسط یکی از مترجمان ویرایه به فارسی ترجمه می شود. در گام دوم، متن ترجمه شده به یکی از مترجمان ارشد تحویل داده می شود تا به صورت جمله به جمله با متن مبدا مقابله شده و ارتقا یابد. بنابراین، حاصل کار متنی با کیفیت است که توسط دو مترجم مورد بررسی قرار گرفته است. در صورتی که پس از ارسال کار نهایی، سفارش دهندگان سوالاتی در مورد ترجمه سطح A داشته باشند، امکان پاسخ به سوالات و انجام تغییرات احتمالی به دفعات متعدد وجود دارد.

ترجمه سطح B

در این سطح، تنها یک نفر از مترجمان ویرایه روی متن ارسالی کار خواهد کرد. بنابراین، تحویل سفارش نیز معمولاً در زمان کوتاهتری میسر می شود. متن نهایی حاصل از این سطح شامل استفاده از خدمات پس از تحویل نمی شود و مناسب پروژه های دانشگاهی و ترمیک است.